Sosyal ağlar
  • E-mail Adresimusa@hisarotomat.com.tr
  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hisar Otomat Hakkımızda

Hakkımızda

Hisar Otomat 17.10.2006 yılında 50 m2 alanda bir CNC Torna ile üretime başlamış; disiplinli, kaliteli, saygılı çalışmayla Haziran 2015 itibariyle 10026 Sok. No:10 A.O.S.B. Çiğli adresinde 600 m2 zemin alanında 15 adet CNC Tezgâhı ve 35 çalışanı ile 24 saat hizmet vermektedir. Hisar Otomat, sektör içerisinde gelişen yenilikleri takip ederek ve buna göre şirket politikası oluşturarak müşterilerine en yeni ve en iyi hizmeti sunmaktadır. Gelişmiş teknolojik alt yapısı, güvenilir üretim, müşteri memnuniyetinin birinci planda tutulması ve Hisar Otomat markası ile bütünleştirildiğinde, sektörün en ilerici firmalarından biri ortaya çıkmaktadır. Zamanında teslimat, kaliteli işçilik, garanti başta olmak üzere tüm müşteri gereksinimleri üzerinde yoğunlaşan Hisar Otomat, müşteri memnuniyetini sürekli arttırma gayreti içerisindedir.

-Debriyaj Parçaları
-Dalgıç pompa yedek parçaları
-Otomotiv yedek parçaları
-Burç işlemleri
-Kaplin işlemleri
-Nipple
-Debriyaj sistemleri
-Şaft, Aks
-Kompresör ve Hidrolik parçaları

Krom, Çelik, Bronz, Pirinç, Bakır, Döküm, Dövme, Alüminyum, Polyemid, Teflon vb. kalite malzemelerin üretimini yapmaktayız.

Vizyonumuz

; İleriye yönelik amaçlarımız; Başarılı geçmişimizi, sürekli performans ile geliştirmekle yükümlü olduğumuzun bilincindeyiz, bu çıkış noktamız, mevcut kadromuz ve başarılı projeler ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Hisar Otomat; yenilikçi, çözümleriyle sektörüne değer katan, dürüstlüğü, uzman kadrosu, atölye imkânları, modern makine parkı ve teknolojik test ekipmanları ile yüksek kalitede hizmetler sunan bir kuruluştur.